Netwerkcoördinatoren

Bent u een professional en heeft u vragen voor één van onze netwerken dan kunt u terecht bij de daarvoor aangewezen netwerkcoördinator. Hieronder vindt u een overzicht van onze netwerkcoördinatoren. 

 Regio Naam E-mailadres
1 Stedendriehoek   Nienke de Heus-Wiegersma   stichting@landelijknetwerkchronischepijn.nl
      Eveline de Jong   ejongde@xs4all.nl
      Evelien Top   info@oefentherapiedeventer.nl
           
2 Arnhem   Jacqueline van Baars   vanbaars@eenplus.nl
           
3 Friesland   Era Pirenne   era.pirenne@gmail.com
           
4 Gouda-Delft-Den Haag   Renate Lankhorst (Gouda)    
          renatelankhorst@hotmail.com
      Silly Roos (Den Haag)   info@origo-oefentherapeuten.nl
           
5 Amsterdam   Mandy Khonraad   mandykhonraad@hetnet.nl
           
6 Groningen-Drenthe   Hadewych Appeldorn   h.appeldorn@home.nl
           
7 Zeeland   Hella Wams   hwams@zeelandnet.nl
           
8 Noord-Holland   Fleur Beemster   contact@praktijkdetuin29.nl
           
9 Haarlem/Haarlemmermeer   Rachid Mali   rsmali@netwerkchronischepijn.nl
           
10 Leiden   Agniese Leeuwenburg   info@cesaralphen.nl
           
11 Zwolle e.o.   Hester Looijen-Mostert   hlooijen-otm@planet.nl
      Mieke Schaftenaar   mschaftenaar-kremer@home.nl
           
12 Oost-Nederland   Wil de Wit   wildewitcesar@kpnmail.nl 
           
13 Nijmegen   Rita Drent   rtdrent@gmail.com
           
14 Den Bosch/Uden   Marieke van den Wildenberg   info@cesar-hemon.nl
           
15 Rotterdam   Jane Peterzon   jane.peterzon@upcmail.nl
           
16 Mid-West-Brabant   Ans Kragten - van Mourik   info@oefentherapieoosterhout.nl
      Wilma Overbeek   info@mpraktijk.nl
           
17 ’t Gooi/Flevoland   Ine Bakker   ine_bakker@yahoo.com
           
18 Eindhoven   Yvonne van de Ven   contact@cesarveldhoven.nl
           
19 Limburg   Astrid Breukers   astridbreukers@oefentherapeut-roermond.nl
           
 20 Utrecht   Corina Krijger   cesar-zielhorst@hetnet.nl